top of page
wehkamp3.jpg

Zakelijk portret (particulier)

** max. 1 uur. 

  • 3 hoge resolutie foto's

  • Inclusief gebruik van studio.

  • Inclusief voorafgaand styling en-  make up advies.

  • 3x mogelijkheid tot kleding wissels. 

  • Inclusief "standaard" beeldbewerking.

  • Geschikt beeldmateriaal voor uw Linkedin of voor uw bedrijf.

  • Rechtenvrij.​

Voor:

€150,- 

Marijn03.jpg

Bedrijfs portretten (groepen vanaf 15 pers.) 

** max. 3 uur. 

  • 1 foto per medewerker.

  • Inclusief opbouw mobiele fotostudio.

  • Inclusief "standaard" beeldbewerking.

  • Ideaal beeldmateriaal om uw medewerkers te presenteren op bijvoorbeeld uw website, brochures of voor intern gebruik.

Prijs p.p..

€35,- 

wehkamp02.jpg

Polaroid PRO 

** 3 sessies met 25% korting.

  • 15 foto's per keer.

  • Inclusief gebruik van studio.

  • Exclusief stylist, visagie en/of haarstyling.

  • Inclusief "standaard" beeldbewerking.

  • Geschikt beeldmateriaal voor "inter"nationale modellenbureaus.

  • Rechtenvrij te gebruiken.

  • Optioneel: Tips  (polaroid extra)

Van €225,- voor:

€168,- incl. btw.

wehkamp2.jpg

Polaroid extra 

** Tips

Bij het boeken van Polaroid medium en pro ontvang je gratis styling advies en bruikbare tips and tricks om nog beter voor de dag te komen bij de "inter"nationale modellenbureaus.

Voor:

€0,- incl. btw.

......

Polaroids..?

 

Je kent ze wel, die kleine vierkante foto's met zo’n witte rand er omheen die er bijna altijd overbelicht uit komen rollen. Tegenwoordig zijn Polaroid-camera’s weer super populair  en dus goed verkrijgbaar, echter worden ze nagenoeg niet meer gebruikt in de fashion industrie, maar de vakterm bestaat nog steeds in de modellenwereld. we bedoelen dan ook gewoon: “simpele en snelle foto’s”. Dus doe geen moeite om een Polaroid camera te kopen.


Voorbereiding is het halve werk.


Simpel en duidelijk foto's zijn belangrijk voor een opdrachtgever om een goed beeld van je te krijgen.


-Draag geen make up. Zo is je gezicht het beste te beoordelen. Wanneer je modellenwerk gaat doen, word er ook van je verwacht dat je make-uploos op de locatie komt.

-Draag ondergoed, zwemkleding of een simpele, strakke top en jeans. Het is belangrijk dat ook je lichaamsverhoudingen goed te zien zijn.

-Draag geen sieraden of andere afleidingen. Het gaat puur en alleen om jouw uiterlijk. Niet om je styling-kunsten (die ongetwijfeld fantastisch zullen zijn).

-Zorg dat je er verzorgd uit ziet. Geen half gelakte nagels, weken oude pleisters of vette haren.

-Voor de dames en heren met lang haar, zorg dat dit niet teveel in je gezicht hangt en dus ook je kaaklijn goed te zien is. 

Let's Shoot.


Selfies zijn een absolute DON’T als het om modellenwerk gaat.
Daarom maak ik als fotograaf altijd gebruik van een rustige achtergrond.

Wring jezelf ook niet in moeilijke poses, maar neem een natuurlijke houding aan. Zorg dat je rechtop staat met je schouders naar achteren, dit geeft een zelfverzekerde houding. Uiteraard probeer ik je hier zo goed mogelijk mee te helpen op het moment van de polaroid sessie.
Meestal worden er meerdere Polaroids bij elkaar gezet maar de volgende 3 moet je in ieder geval hebben:


– een foto van je voorkant

– een foto van je profiel (zijkant van je gezicht)

– en een foto van je hele lichaam, van top tot teen.


Nu je de voorbereidingen getroffen hebt staat je niets meer in de weg om naar de studio te komen, let's shoot!! 


 

polaroid1.png
polaroid2.png

Let op: *Weekend- avond en boekingen op feestdagen: Hiervoor geldt een toeslag van 25% op de gekozen optie.
Op locatie “in overleg” , hiervoor kunnen voorrijkosten in rekening worden gebracht. De eventuele kosten voor het gebruik van de locatie zijn niet bij de prijs inbegrepen.

bottom of page